STADLERFORM

Arendame välja stiilseid ja kasutatavaid kodumasinaid ning meie kirg on kodudes uuendusi teha. Keskendume siseõhu ja sisekliima parandamisele. Varustame teie kodu imelise ja armastusväärse tehnikaga. Meie tooted on disaini, funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse osas esmaklassilised ning on usaldusväärsed elukaaslased.

Missioon

Soovime parandada ja arendada õhukäitluse maailma. Seetõttu arendame välja armastavaid kodumasinaid, mis esindavad parimat disaini. Meie tooteid on lihtne ja intuitiivne kasutada ning nad on energiasäästlikud. Uute toodete väljatöötamise vajadus tuleneb alati isiklikest vajadustest. Soovime luua elegantseid ja kasulikke seadmeid, mis suurendavad meie heaolu.

Väärtuste kogum

Me rakendasime oma ideed praktikas: teeme seda! Meie jaoks on väga oluline, et head ideed realiseeruksid ilma paugu ja mutrita. Me ei järgi teiste ettevõtete strateegiaid, vaid keskendume oma tugevustele. Loome tooteid, milles võime olla kindlad, et nad vastavad klientide ootustele või isegi ületavad neid. Meie suhtlus on aus

INTERVJUU MARTIN STADLERIGA

Vaadake videot, et näha, miks Martin Stadler oma ettevõtte asutas, millised väljakutsed tal ees seisid ja kuidas Stadler Vorm tooted esile kerkivad.