Näitan 1–12 tulemust 20-st

9.90 

Aroomõli Stadler Form Recharge10ml RECHARGE mõjub kehale korraga kosutavalt ja rahustavalt. Tal on puidune, hapukas lõhn nagu Siberi kuusel. Looduslik aroomõli. Sobib Stadler Form toodetele Robert, Anton, Jasmine, Julia, Lea, Eva, Oskar, Oskar little, Oskar Big, Viktor, Zoe, Mia Toodetud Šveitsis.

9.90 

Aroomõli Stadler Form Refresh 10ml REFRESH kosutab meeli ja loob positiivse meeleolu. Värskete tsitruseliste lõhn. Looduslik aroomõli. Sobib Stadler Form toodetele Robert, Anton, Jasmine, Eva, Oskar, Oskar little, Oskar Big, Viktor, Zoe, Mia Toodetud Šveitsis.

9.90 

Aroomõli Stadler Form Relax 10ml RELAX vabastab pinged ja on rahustava toimega. Meeldiv lavendli, puidu ja tsitruse lõhn. Looduslik aroomõli. Sobib Stadler Form toodetele Robert, Anton, Jasmine, Eva, Oskar, Oskar little, Oskar Big, Viktor, Zoe, Mia  Toodetud Šveitsis.

9.90 

Aroomõli Stadler Form Relief10ml Relief leevendab külmetusnähte ja on tugevdava toimega. Lõhnab eukalüpti järele ja on kerge, soojendava puitunud noodiga Looduslik aroomõli. Sobib Stadler Form toodetele Robert, Anton, Jasmine, Julia, Lea, Eva, Oskar, Oskar little, Oskar Big, Viktor, Zoe Toodetud Šveitsis.

9.90 

Aroomõli Stadler Form Revive 10ml REVIVE annab värskuse ja soojendava efekti. Lõhn on meenutab männi puitu ja on kergelt hapukas. Looduslik aroomõli. Sobib Stadler Form toodetele Robert, Anton, Jasmine, Eva, Oskar, Oskar little, Oskar Big, Viktor, Zoe, Mia Toodetud Šveitsis.

59.80 

Stadler Form Oskar / Oskar Big niisutusfiltrid (pakendis 8 filtrit) Antibakteriaalse töötlusega niisutusfiltrid tagavad õhuniisutite Oskar ja Oskar Big töövõime. Soovituslik kasutusaeg: 2-3 kuud. Sobivad Oskar Little, Oskar ja Oskar Big niisutitele.

69.80 

1x Oskari niisutusfiltrid (4 tk) 1x veekuubik (water cube) 1x puhastusvahend ja katlakivieemaldaja (500 ml) 1x Recharge eeterlik õli (10 ml) RECHARGE mõjub kehale korraga kosutavalt ja rahustavalt. Tal on puidune, hapukas lõhn nagu Siberi kuusel.  

59.00 

Õhupuhasti Stadler Form Roger Little õhufilter Kaasaegne Dual filter, mille Saksamaal väljatöötatud filterkangas sisaldab nii Hepa- kui söefiltri omadusi!

79.00 

Õhupuhasti Stadler Form Roger õhufilter Kaasaegne Dual filter, mille Saksamaal väljatöötatud filterkangas sisaldab nii Hepa- kui söefiltri omadusi!

22.90 

Õhupuhasti Stadler Form Viktor filtrid (2tk.) – Komplektis on 2 filtrit: eelfilter ja kärg-/söefilter – Soovitatav on filtreid vahetada iga 6 kuu kasutamise järel – Hea on eelfiltrit puhastada 1x kuus ka tolmuimejaga

17.90 

Stadler Form ja Boneco õhuniisutite Anticalc filter – Ultrahelimebraaniga niisutite puhul on hea vähendada kasutatava vee karedust e. kaltsiumi sisaldust, kuna seeläbi väheneb ka veega väljapihustatavate kaltsiumiosakeste hulk. Väiksem on ka ruumi pindadele koguneva kaltsiumisademe hulk ning seadme puhastusvajadus. – Soovituslik kasutusaeg: vee karedusest ja seadme kasutusintensiivsusest sõltuvalt 1-3 kuud. – Filtrit võib kasutada järgnevatel [...]

9.50 

Õhuniisuti Fred Magic Ball   – Katlakivi koguneb osaliselt Magic Ball´i sisse. Seetõttu väheneb Fredi keeduplaadile koguneva katlakivi hulk. – Soovituslik kasutusaeg: taaspuhastatav katlakivieemaldiga

preloader